900zł miesięcznie

Konto z tym adresem email już istnieje. Czy to Ty?

Logowanie
4i0x2cqhqdekyzju5s0a aap program new normal

Kurs All About Parenting + Dziennik Rodzica (Premium)

Prześlemy Tobie jedno z najbardziej wartościowych narzędzi dla rodziców, jakie kiedykolwiek znajdziesz – nazywa się Dziennik Rodzica i wraz z nagraniami online pomoże Ci jak najszybciej zastosować w praktyce metody, które najbardziej Ci odpowiadają.

Kurs All About Parenting składa się z 10 rozdziałów (około 30 odcinków wideo na rozdział, poza 1 rozdziałem).

Każdy odcinek jest praktyczny, zawiera konkretne kroki działania i trwa średnio 7 minut.

Po opłaceniu pierwszej raty otrzymasz dostęp do wszystkich rozdziałów. Po opłaceniu całości (12 rat), dostęp do kursu utrzymujesz bezterminowo.

Co dodatkowo dostaniecie:

  • Wersja audio całego programu
  • Odpowiedzi na pytania (pod każdym filmikiem) przez 12 miesięcy
  • Koszulka All About Parenting
  • Dyplom ukończenia kursu
  • Osobę przypisaną do pomocy
  • Porady na WhatsApp
  • Udział w wydarzeniach dla członków VIP

Otrzymujecie 60-dniową gwarancję

Możecie testować kurs przez 60 dni. Jeśli poczujecie, że z jakiegoś powodu metoda Wam nie odpowiada, zwrócimy Wam wpłacone pieniądze (całą kwotę). Jedyne dwa warunki, które musicie spełnić, to odesłanie fizycznych produktów, które od nas otrzymaliście (bez względu na to czy były używane) oraz odpowiedź na kilka pytań. Nie ma żadnych innych ukrytych wymagań.

Jeśli zdecydowaliście się zapłacić w ratach, zostanie uruchomiona automatyczna płatność cykliczna. Oznacza to, że w dniu płatności pieniądze zostaną pobrane automatycznie z Waszej karty, aby opłacić kolejną ratę i abyście mogli korzystać ze stałego dostępu do kursu. Przerwanie spłacania rat spowoduje zablokowanie konta.