400zł miesięcznie

Konto z tym adresem email już istnieje. Czy to Ty?

Logowanie
Zmqxr6bvqawrj8uexoub mockup general aap new     pl copy

Kurs All About Parenting + Dziennik Rodzica

Prześlemy Tobie jedno z najbardziej wartościowych narzędzi dla rodziców, jakie kiedykolwiek znajdziesz – nazywa się Dziennik Rodzica i wraz z nagraniami online pomoże Ci jak najszybciej zastosować w praktyce metody, które najbardziej Ci odpowiadają.

Kurs All About Parenting składa się z 10 rozdziałów (około 30 odcinków wideo na rozdział, poza 1 rozdziałem).

Każdy odcinek jest praktyczny, zawiera konkretne kroki działania i trwa średnio 7 minut.

Po opłaceniu pierwszej raty otrzymasz dostęp do wszystkich rozdziałów. Po opłaceniu całości (12 rat), dostęp do kursu utrzymujesz bezterminowo.

Co dodatkowo dostaniesz:

  • Wersja audio całego kursu
  • Webinar tylko dla uczestników kursu
  • Odpowiedzi na pytania (pod każdym odcinkiem) przez 12 miesięcy

Otrzymujesz również 60-dniową gwarancję

Możesz testować kurs przez 60 dni. Jeśli poczujesz, że z jakiegoś powodu metoda Ci nie odpowiada, zwrócimy Ci wpłacone pieniądze (całą kwotę). Jedyne dwa warunki, które musisz spełnić, to odesłanie fizycznych produktów, które od nas otrzymałaś(eś) (bez względu na to czy były używane) oraz odpowiedź na kilka pytań. Nie ma żadnych innych ukrytych wymagań.

Jeśli zdecydowaliście się zapłacić w ratach, zostanie uruchomiona automatyczna płatność cykliczna. Oznacza to, że w dniu płatności pieniądze zostaną pobrane automatycznie z Twojej karty, aby opłacić kolejną ratę i abyś mogła (mógł) korzystać ze stałego dostępu do kursu. Przerwanie spłacania rat spowoduje zablokowanie konta.